Resultatlistan Regionfinalen

  1. Linn Helsing             Salstas Splendid                         6,5 p
  2. Julia Oscarsson        Corall                                            6,3 p
  3. Stina Wikelöv           CC Celine                                      7,3 p
  4. Elin Hedman            Munsboro Joey                           6,0 p
  5. Johanna Wahlén     Tullycross Prince                         5,6 p
  6. Hanna Ohlsson        Charlie Blue                                 7.0 p
  7. Linnea Hårrskog     Bagheera II                                   6,7 p
  8. Emma Hårrskog      Ronja                                             6,3 p
  9. Ebba Käcker             Queen of Valencia                       7,3 p
  10. Emilia Koivisto        Mighty Mist                                  8,0 p
  11. Sara Karlsson           Quriosa                                          5,3 p
  12. Smilla Hjalmarsson My
  13. Tilda Nydahl             Salstas Silver Pearl                     7,3 p
  14. Ebba Törnell             Miss Eila                                      3,5 (ett stopp)
  15. Tindra Rinman        Piece of Gold                               6,0 p
  16. Lisa Andersson        Woodfield Rough Diamond     7,3 p
  17. Thea Gråberg           Joy                                                 8,3 p
  18. Klara Kasche Brouwer   Miranda V                            6,7 p
  19. Stina Landh              Eskil                                              6,0 p
  20. Vilma Schwerin       Accidento                                     2,1 (2 stopp samma hinder)
  21. Ebba Hagström       Delilah II
  22. Linn Wetterdahl     Bit O Sunshine                            5,3 p
  23. Audra von Dalwigk Moflos Zambrotta                     4,6 (1 stopp)
  24. Lisa Tovatt Larsson Munsboro Berto

Tyvärr saknas några resultat pg av en kopp kaffe över resultatlistan… hoppas kunna komplettera med de sista.

vinnareteagråberg 4
11
6

Det här inlägget postades i Okategoriserade. Bokmärk permalänken.